Menu

Kendi Numaranı Öğrenme Kodu Türk Telekom Vodafone Turkcell Bimcell

Kendi cep telefonu numaranızı unutabilme durumunuza yönelik ülkemizde hizmet veren GSM servisleri hizmet kodları sayesinde kolaylık sağlamakta. Cep telefonu numaranızın kodunu unuttuysanız eğer kolaylıkla bulabilirsiniz. Yapmanız gereken oldukça basittir. Telefonunuzu elinize aldıktan sonra *101# tuşlayarak ardından arama tuşuna basınız. Ekranınıza kendi cep telefonu numaranız gelecektir.

Her ihtimale karşı *101# numarasını telefonunuzun rehberine kaydedebilir, gerekli olduğu zaman arama yaparak cep telefonu numaranızı öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom, Vodafone, Turkcell, Bimcell gibi operatörlere sahipseniz eğer kendi numaranızı bulmanız oldukça kolaydır. Yeni hat alan kullanıcıların sıklıkla karşılaştıkları durumdan biridir. Kendi cep telefonu numaralarını unutarak birbirini aramalarına hiç gerek kalmadan öğrenebilirsiniz. Her gün binlerce kişi numarasını başka yerlere vermek zorunda kalırken numaralarını unutuyorlar. Unutmamak için çeşitli düzenlemeler yapılabilir.

Telefon numarasını unutanların uygulayabileceği kodlardan biri numara bulma kodudur. Numaran ne gibi soruların cevabı *101# arama tuşunda saklıdır. Sizde unuttuğunuz zaman kolaylıkla bulabilirsiniz.


17 Yorumlar
 1. mustafa Cevapla
 2. Ali Fuat Yilmaz Cevapla
  • halil Cevapla
 3. Berat Cevapla
 4. Mustafa Cevapla
  • Nur Cevapla
 5. sefa Cevapla
  • eda Cevapla
 6. bayram bulut Cevapla
  • ilyas yavuz Cevapla
 7. halil çiftçi Cevapla
 8. ABDULVEHAP İNAN Cevapla
 9. Emircan Cevapla
 10. esmer Cevapla
  • Ahmet Karadağ Cevapla
 11. onur Cevapla
 12. velat Cevapla

Yorum Ekleme

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.