Genel Kültür

Komik 1 Nisan Şakaları

1 Nisan komedi ve eğlencenin zamanı olduğundan dolayı sizi oldukça ilgilendirecektir. Komedi günü olarak onlarca yıldır her 1 Nisan’da tüm dünyada şaka günü kabul edilmektedir. İnsanlara lütfedilen eğlenceli günlerden kabul edilerek, dünyanın dört bir yanında eğlenceye yönelik hareketler yapılmaktadır. Şaka yapacak olanlara oldukça eğlenceli şakalar sunacağız.

Su balonu şakası
Balonların içine su doldurun ve onları bir kartona yerleştirin. Birisine tutması için atın o tuttuğu zaman balonlar patlayarak üstü ıslanacaktır. Sulu şakalardan birisi olup sizi oldukça eğlendirecektir.

Boyalı dürbün şakası
Dürbün görevi görecek bir boru bulunup bunun kenarları siyaha boyanır. Ayakkabı boyası olabilir, sonra kurbanımıza vererek bakmasını istiyoruz. Baktıktan sonra bir şey göremeyecektir sonra gözünün çevresi dürbün şeklinde iz olacak. Sizi oldukça eğlendirecek zararsız oyunlardandır.

İçi dolu mandalina şakası
İlk olarak mandalina alın ve altından deliniz. Çay kaşığı veya bıçak yardımı ile içini boşaltın. Dışına zarar vermeden önce içine un, reçel, mayonez, ketçap gibi malzemeler doldurulur. Altı kapatılarak bant ile yapıştırılır. Kurbana ikram edilir ve eli ile basınç uygulaması durumunda elinde kalacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu