Genel Kültür

Morpa Kampüs Kaç Para

Morpa kampüs internet üzerinden öğrencilere eğitim veren sistemlerdendir. Ücretsiz olarak deneme sürümünden faydalanılabilir. Zaman içersinde daha uzun süreli faydalanmak istenildiğinde üret ödenmesi gereklidir. Üyeliğin ücreti 1 yıllık olarak belirlenip bugün üyeliğinizi başlatırsanız eğer 1 yıl boyunca geçerli olacaktır. Eğitim öğretim yılının ortasında olmanız bir şeyi değiştirmeyecektir. Sistem tamamen MEB müfredatına uygun şekilde hazırlanıp devamlı güncellenmektedir.

Eğitim öğretim döneminde yeni değişimler sağlanıp Morpa Kampüs ücreti KDV dahil 98 TL olarak belirlenmiştir. Ödemelerinizi çeşitli yollardan yapabilirsiniz. Yeni öğretim döneminde kapıda ödeme seçeneğinin olduğunu da bilmelisiniz.

Öğrencilerin 1. sınıftan 8. sınıfa kadar bütün konulara yer verilmiştir. Çocuklarınızın okulda başarısız olup konuları tekrar etmesinde görsel ders mi istiyorsunuz Morpa Kampüs sizin istediğiniz hizmeti sunmaktadır.

Ödeme yönteleri ve miktarları
Kredi kartı 98
Kapıda ödeme 106
Havale 98

30 Yorum

  1. Çok akılıca çünkü eğitim öğretim yıllarını tekrar ediyorlar çok güzel bunun üzerine bütün konular var benim arkadaşımda bu bilgiyi almış.ve bu çok güzel bir tavsiye ve güzel öptüm sizi buradan arkadaşlarım canlarım benim.

    1. Fiyatlarda geçen yıla göre değişmeler olmuş olabilir. Lütfen bunları dikkate alınız.

    1. morpa kampüs üye ol yaz sitesinden kayıt olabilirsin ya da telefon numarasını internet sayfasından alıp ararsan da yardımcı olurlar eğer kayıt olursan faydasını görüp görmediğini bana bildirirsen sevinirim RİCA EDERİM.

  2. ben herkese öneriyorum kesinlikle işe yarıyor 60 aldığım dersten 85 90 aldım ilk okuldan beri kullanıyorum çok faydalı herkese tavsiye ederim :)

  3. parayı üye olduğunda bir yıl sora mı yoksa üye oldukta bir gün sonra mı

  4. PARDON AMA ÖĞRETMENİM BANA AYDA 40 TL DEDİ DOĞRUMU ACABA BİLGİ ALABİLİRMİYİM ACABA ADMİN

  5. Peki her açtığın konu anlatımlara da yani demek istediğim 1sene içinde başka ücret ödüyor musun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu