Medya

Not Defteri Nerede Çekiliyor

Not Defteri Dizisi Nerede Çekiliyor, Not Defteri Çekim Seti sevilen dizinin yeri belli olmuştur isteyeler ziyarete giderek güzel bir gün geçirebilirler.

Fox TV ekranlarında yayınlanması ile birlikte büyük hayran kitlesine ulaşan Not Defteri büyük ilgi gösteriliyor. Gençlik dizisi olup lise hayatlarını hikaye haline getirip bize anlatmaktadır. Tarih günümüzle bir olup zengin ve fakir kısmı gösteren aşk için verilen mücadeleyi en güzel şekilde anlatmaktadır. Yapımcılar gençleri kendisine çekmek için başarılı bir iş’e imza attılar. İzleyici Not Defteri dizisine Fox TV ekranlarında buluştular.

Dizinin çekimi İstanbul Beyoğlu Ticaret Lisesi’nde gerçekleşmektedir. Yaz sezonuna girmediği gibi sezon boyunca bizimle birlikte olacaktır. Çekim ortamı oldukça güzel olup isteyenlerin dizinin çekimlerine katılmak için gidebilirler.

Not Defteri dizisinin çekimlerinde genellikle okulda yaşanmaktadır. Dersaadet dedikleri yer olan okul onlar için yeni bir hayatın başlama noktası olmuştur. Çekimlere katılarak yardımcı oyuncu olarak dahi katılmanız mümkün olmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu