Genel Kültür

Öğretmenler Günü Hediyesi Ne Olabilir

Öğretmenler gününe sayılı günler kalması eşini, dostunu ve öğrencilerini tatlı bir telaş aldı. Öğretmenlik mesleği kutsal meslekler arasında yer almaktadır. Öğretmenlerimizi sevindirerek bütçemizi sarsmadan en güzel hediyeler alabiliriz. Öğretmenlerimizi sevindirecek o tatlı hediyeleri bizim elimizden almak istediğini unutmayalım.

Sınıfça birlikte şık bir duvar saati alınabilir. Öğretmenizin ismini yazdırmanız yıllar boyunca saklayabileceğiniz anlamına gelir. Hediyenizi öğretmenizin uzun yıllar boyunca duvarında sizi hatırlayacak saklaması güzel olurdu.

Öğretmenizin sevdiği bir kitap varsa onu almanız mümkündür. Yazarına ulaşabilirseniz imzalatmanız onun için ebedi hediyelerden olacaktır.

Hep birlikte bir hediyenin üstüne “en iyi öğretmen” yazan Oscar hediyelerinden verebilirsiniz. Fotoğraf baskısı halinde anı ölümsüzleştirerek öğretmeninizle paylaşmanız mümkündür.

Kupa bardak alarak üstüne öğretmenizin veya sınıfça resminizin baskısını yaptırabilirsiniz. Kullandıkça sizi hatırlayarak onda ne kadar güzel izler bıraktığınızı söyleyecektir.

Sınıfça çekilmiş güzel bir fotoğrafınız varsa çerçeveleterek öğretmenize hediye edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu