Güzel Sözler

Öğretmenler Günü Mesajları Sevgiliye

Sevgiliniz eğer kutsal mesleklerden olan öğretmenlik yapıyorsa ona 24 Kasım da güzel mesajlar yazabilirsiniz. Özel günlerinizden olan Öğretmenler Günü 24 Kasım’da kutlanacaktır. Sevgili öğretmenlerimize güzel mesajlar yazabiliriz. Unutulmayacak mesajlar sayesinde onların kalbinde önemli yer edineceksiniz.

Sevgilim öğretmenliğini bir melek gibi yerine getiriyorsun. Sadece bana değil tüm öğrencilerine sevginin ne olduğunu öğrettin.

Dünyanın en zor mesleği olan öğretmenliği yerine getiren sevgilim, sana böyle güzel bir günde en büyük hediye olarak kalbimi sunmak isterim.

Sevincim ve mutluluğum hep seninle birlikte olacaktır. Öğretmenler gününde gelecek ve neşem sana aittir.

Öğretmenler bir bahçıvana benzetilir, bahçesinde bulunan gülleri kırpar onların bakımı ile ilgilenir tıpkı okulda öğrencileri yetiştirmeleri gibidir. Öğretmenler günün kutlu olsun sevgilim.

Öğretmenler altın kelebeklere benzerler gittikleri yerlere tozlarını serperek geleceği parlak insanlar yetiştirir. Öğretmenler gününü tüm kalbimle kutlarım biricik sevgilim.

Okulda ilim ve irfan öğreten sevgilim. Seninle birlikte öğretmenler gününü en içten dileklerimle kutlarım.

Öğretmenler bir mum gibidir çevresindekileri aydınlatarak onları doğru yola iterler. Sende sevgilim alev gibisin beni aydınlığın ile büyüledin.

Biricik sevgilim öğretmenlik döneminin ilk senesini en içten dileklerimle kutlarım.

Çocukların faydalı olmasına ve yetişmesinde siz öğretmenlerimizin önemli görevleri vardır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu