Menu

Ordu Lise Taban Puanları Yüzdelik Dilimleri

Ordu ilinde ortaöğretimini tamamlayan öğrenciler LGS sınavına girdikten sonra puanlarının açıklanmasıyla LGS Ordu lise puanları 2018 yüzdelik dilimleri tercihlerini yapabilir. LGS ‘dan aldıkları sonuçlara göre 2018 yılı tercihlerini yapacaklar. Lise adayı öğrenciler aldıkları puan ile beraber bulundukları bölgedeki liselere giriş hakkı kazanabilirler. Değerli öğrencilerimiz sizde lise tercihlerini yapmadan önce puan tablosunu göz önünde bulundurarak liseye giriş yapabilirsiniz.

Ordu sınırları içerisinde bulunan Anadolu lisesi, meslek lisesi, düz lise, imam hatip liselerinin taban puanları ve kontenjanları MEB ve e-okul sistemine göre güncellenmiştir. Tercihlerini aşağıda bulunan taban puanları tablosuna bakarak yapabilirler. İl ve ilçelere göre okulların nerede bulundukları belirtilmiştir. Ordu ilinde lise eğitimine başlayacak öğrenciler LGS yerleştirme taban puanlarının yanı sıra yüzdelik dilimleri takip etmeli. Ordu lise taban puanları ve yüzdelik dilimleri aşağıda verilmiştir.

Ordu Lise Taban Puanları Yüzdelik Dilimleri 2018

İL/İlçeOkul AdıKontTaban Puanı
ORDU ALTINORDUOrdu Fen Lisesi150479,458
ORDU FATSAFatsa Fen Lisesi150469,879
ORDU ÜNYEÜnye Mehmet Refik Güven Fen Lisesi150458,808
ORDU ALTINORDUOrdu Anadolu Lisesi204451,564
ORDU FATSACahit Zarifoğlu Anadolu Lisesi136445,368
ORDU ALTINORDUAltınordu Başöğretmen Anadolu Lisesi136440,077
ORDU FATSAFatsa Anadolu Lisesi136423,438
ORDU ÜNYEÜnye Anadolu Lisesi170420,769
ORDU PERŞEMBEOrdu İMKB Sosyal Bilimler Lisesi120417,637
ORDU ALTINORDUAtatürk Anadolu Lisesi136417,382
ORDU ALTINORDUFatih Anadolu Lisesi170401,755
ORDU AYBASTIAybastı Fen Lisesi150400,865
ORDU ÜNYEAtatürk Anadolu Lisesi170397,148
ORDU PERŞEMBEZehra Şelale Anadolu Lisesi102385,808
ORDU GÖLKÖYGölköy Fen Lisesi120382,415
ORDU FATSALokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi136369,273
ORDU ÜNYEÇakırtepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi102366,774
ORDU FATSANecip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi204361,758
ORDU ULUBEYUlubey Anadolu Lisesi68361,323
ORDU ALTINORDUAtatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi238353,402
ORDU KORGANKorgan Anadolu Lisesi68349,441
ORDU ÜNYEÜnye Mustafa Rakım Anadolu Lisesi170344,766
ORDU GÖLKÖYGölköy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi68341,899
ORDU KUMRUKumru Erçallar Anadolu Lisesi68337,725
ORDU KORGANKorgan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi102334,151
ORDU ALTINORDUCumhuriyet Anadolu Lisesi238323,597
ORDU FATSAAtatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi102300,987
ORDU ÜNYEYusuf Bahri Anadolu İmam Hatip Lisesi68298,009
ORDU GÜLYALITurnasuyu Kız Anadolu Lisesi170297,693
ORDU AYBASTIAybastı Anadolu Lisesi102291,974
ORDU GÖLKÖYGölköy Anadolu Lisesi102287,269
ORDU ÜNYEÜnye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi68274,090
ORDU ALTINORDUOrdu Lisesi238267,619
ORDU ALTINORDUBoztepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi136260,651
ORDU KABADÜZKabadüz Çok Programlı Anadolu Lisesi34257,003
ORDU ÜNYEYusuf Bahri Anadolu İmam Hatip Lisesi68252,533
ORDU ÜNYEÜnye Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi102250,648
ORDU ALTINORDUBüyükşehir Belediyesi Ordu Anadolu İmam Hatip Lisesi306244,597
ORDU ÜNYEÜnye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi34236,394
ORDU KORGANKorgan Anadolu İmam Hatip Lisesi102234,261
ORDU PERŞEMBESakin Şehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi102230,596
ORDU ÜNYEÜnye Anadolu İmam Hatip Lisesi374224,686
ORDU MESUDİYEMesudiye İMKB Çok Programlı Anadolu Lisesi34216,921
ORDU ÇAMAŞÇamaş Türk Telekom Çok Programlı Anadolu Lisesi68211,686
ORDU ÇAMAŞÇamaş Türk Telekom Çok Programlı Anadolu Lisesi34208,888
ORDU GÜLYALIAyşe Şahin Çok Programlı Anadolu Lisesi34208,237
ORDU ÇAYBAŞIİlküvez Çok Programlı Anadolu Lisesi34204,495
ORDU KABATAŞAlankent Çok Programlı Anadolu Lisesi34198,885
ORDU ÜNYEÜnye Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi68186,055
ORDU KABATAŞSenai Yediyıldız Anadolu İmam Hatip Lisesi68184,882
ORDU AKKUŞSalman Çok Programlı Anadolu Lisesi34181,969
ORDU GÜLYALIAyşe Şahin Çok Programlı Anadolu Lisesi34177,378
ORDU AKKUŞAkkuş Anadolu Lisesi68176,793
ORDU KORGANÇayırkent Çok Programlı Anadolu Lisesi34176,344
ORDU ÜNYETekkiraz Çok Programlı Anadolu Lisesi34175,876
ORDU ÇAYBAŞIÇaybaşı Anadolu İmam Hatip Lisesi34175,400
ORDU FATSAFatsa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi238175,254
ORDU ÇAYBAŞIÇaybaşı Anadolu Lisesi68174,535
ORDU AYBASTIAybastı Anadolu İmam Hatip Lisesi102174,386
ORDU KABADÜZKabadüz Çok Programlı Anadolu Lisesi34173,448
ORDU KORGANÇiftlik Çok Programlı Anadolu Lisesi34172,504
ORDU ÇAYBAŞIİlküvez Çok Programlı Anadolu Lisesi34170,866
ORDU ÇAMAŞÇamaş Türk Telekom Çok Programlı Anadolu Lisesi68170,835
ORDU KABATAŞKabataş Anadolu Lisesi136170,569
ORDU GÖLKÖYGölköy Anadolu İmam Hatip Lisesi102169,670
ORDU KABADÜZKabadüz Çok Programlı Anadolu Lisesi34169,038
ORDU MESUDİYEMesudiye İMKB Çok Programlı Anadolu Lisesi34168,348
ORDU ÇAYBAŞIİlküvez Çok Programlı Anadolu Lisesi34168,266
ORDU KORGANTepealan Çok Programlı Anadolu Lisesi68167,384
ORDU KORGANÇiftlik Çok Programlı Anadolu Lisesi34167,240
ORDU İKİZCEİkizce Anadolu Lisesi102165,082
ORDU AKKUŞAkkuş Akpınar Çok Programlı Anadolu Lisesi34164,822
ORDU KORGANÇayırkent Çok Programlı Anadolu Lisesi68163,610
ORDU KORGANÇayırkent Çok Programlı Anadolu Lisesi68163,528
ORDU AYBASTIAybastı Çok Programlı Anadolu Lisesi102162,746
ORDU AYBASTIAybastı Çok Programlı Anadolu Lisesi34162,517
ORDU ÇATALPINARÇatalpınar Çok Programlı Anadolu Lisesi102162,075
ORDU ÇATALPINARÇatalpınar Çok Programlı Anadolu Lisesi102162,024
ORDU FATSAFatsa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi238161,357
ORDU AKKUŞAkkuş Anadolu İmam Hatip Lisesi68160,499
ORDU ALTINORDUZuver Kaya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi238160,225
ORDU FATSAFatsa Anadolu İmam Hatip Lisesi204159,967
ORDU GÜRGENTEPEIşıktepe Şehit Hüseyin Özdamar Çok Programlı Anadolu Lisesi68159,820
ORDU ÜNYETekkiraz Çok Programlı Anadolu Lisesi34159,409
ORDU ULUBEYUlubey Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi68159,279
ORDU GÖLKÖYGüzelyurt Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi68158,741
ORDU ÜNYETekkiraz Çok Programlı Anadolu Lisesi34156,886
ORDU İKİZCEİkizce Anadolu İmam Hatip Lisesi68156,590
ORDU AKKUŞSalman Çok Programlı Anadolu Lisesi68156,459
ORDU AKKUŞAkkuş Akpınar Çok Programlı Anadolu Lisesi34156,163
ORDU KABATAŞAlankent Çok Programlı Anadolu Lisesi68155,560
ORDU AKKUŞSalman Çok Programlı Anadolu Lisesi34155,065
ORDU KORGANTepealan Çok Programlı Anadolu Lisesi68153,048
ORDU İKİZCEYoğunoluk Çok Programlı Anadolu Lisesi34152,292
ORDU ULUBEYUlubey Anadolu İmam Hatip Lisesi68152,208
ORDU FATSABolaman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi102152,117
ORDU KUMRUKumru Anadolu İmam Hatip Lisesi136151,995
ORDU İKİZCEYoğunoluk Çok Programlı Anadolu Lisesi68151,908
ORDU ALTINORDUAltınordu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi136151,877
ORDU ÇATALPINARÇatalpınar Anadolu İmam Hatip Lisesi68150,877
ORDU GÜRGENTEPEGürgentepe Şehit Ahmet Yaşar Anadolu Lisesi68150,778
ORDU PERŞEMBEPerşembe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi68147,584
ORDU ÜNYEArif Nihat Asya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi204144,861
ORDU KUMRUKumru Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi204141,587
ORDU PERŞEMBEPerşembe Anadolu İmam Hatip Lisesi34141,247
ORDU GÜRGENTEPEGürgentepe Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi68138,505
ORDU FATSAGazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi340137,642
ORDU KORGANTepealan Çok Programlı Anadolu Lisesi68132,109
ORDU FATSADolunay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi170126,476
ORDU MESUDİYEMesudiye İMKB Çok Programlı Anadolu Lisesi34120,406
ORDU ÜNYEMehmet Necati Vidinli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi374116,440
ORDU GÖLKÖYGölköy Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi17060,503
ORDU ALTINORDUAltınordu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi44211,324


Yorum Ekleme

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.