Teknoloji

Samsung Account Güncelleme Sorununun Çözümü

Samsung Account bilindiği üzere cep telefonunuz için sunulan uygulamaların bir kısmının çalıştırılmasını sağlamaktadır. Kendi marketinde bir çok oyun film, kitap, uygulama barındırarak kullanıcıların hizmetine sunmaktadır. Oldukça renkli yapıya sahip olup sunulan hizmetlerden herkesin faydalanması gerekmektedir. Hesap sahibi olmak için samsung account kayıt olarak giriş yapıp bilgilerinizi kontrol edebilirisiniz.

Kullanıcılarımızdan birisinin yaşadığı sorun güncelleme yaparken %0’da kalarak ilerlemesi sağlanmıyor. Bunun için tek açıklama olacaktır, internet bağlantısı olarak wifi açık bir şekilde güncelleme işlemi gerçekleştirmeye çalışıyorsanız o zaman olmayacaktır. Bunun yerine kullanmanız gereken telefonunuzun kendi internet paketi olması gerekmektedir. Güncelleme işlemini sorunsuz şekilde yaparak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bir Yorum

  1. Ben bu güncelleme yi yapmadım ve bir hafta sonra telefonun hesabı yaniSamsung uncount hesabı süresi dolmuştur dedi ama anlamadığım bir konu hafıza kartı ni tanımıyor ve açmıyor belkide içindeki bilgileri sildi bu sorunu nasıl çözebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu