Sağlık

Sevdiğin Erkeği Nasıl Unutursun

Sevdiğim birisi varsa onu unutmak için elinden geleni yapmış olabilirsini. Halen unutamıyorsan o zaman kendinizi başka yerlere çekerek aklınızdan bütünü ile çıkartabilirsiniz. Aşk acısı ve sevdiğin birisini unutmak haylice zor olabilir. Biraz kendinize inanmanız ve başarabileceğinizi bildiğiniz zaman sevdiğinizden uzaklaşmış olacaksınız.

Arkadaşlarınıza Zaman Ayırın
Sevdiklerinize ayıracağınız zaman sayesinde sevdiğiniz kişinin acısı daha az olacaktır. Bunu başarabilecek siz olduğunu asla unutmayın. Arkadaşlarınla zaman geçir sevdiğin kişiyi düşünmekten uzaklaşacaksınız.

Duygularını Test Et
Sevginin gerçek mi yoksa sadece alışkanlıktan mı ibaret bunu öğrenmelisin. Hislerinin gerçekliğini öğrenerek sevdiğin erkekten bir nebze olsa uzaklaşabilirsin.

Uzak Kalın
Gözden uzak olan gönülden ırak olur sözünden de anlaşılacağı gibi ondan uzak durmaya çalışınız. Uzun zaman görmeseniz hisleriniz zaman içerisinde kaybolacaktır. Onun olmadığı yerde takılın ve uzaklaşın. Ondan bahseden arkadaşlarınız olunca uzak durunuz.

Aramayın
Sevdiğiniz kişiye sık sık mesaj atıp aramayın o zaman sizden daha çok soğuyacaktır. Sizden uzaklaşmasını istemiyorsanız onu rahatsız etmeyin. Gözünde değeriniz düşerek kaybetmeniz olağandır.

Hediyeleri Uzaklaştırın
Ona ait eşyalar daima size onu hatırlayacaktır. Bütün eşyaları kaldırın bir kenara koyun. Hatırladıkça canınız tekrar tekrar acıyarak özlem duyacaksınız. Hediyelerin hatıraları ve bir duyguları olduğunu asla unutmayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu