Güzel Sözler

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Sevgiliye Doğum Günü Sözleri, Doğum Günü Mesajı Sevgilime

Sevginizi sevdiklerinize en güzel şekilde anlatabilirsiniz. Sözlerin her zaman güçleri olduğuna inanmışımdır. Sevgiliye yazacağınız doğum günü mesajları sizlere yenilik getirecektir. Sevgiliniz sizin için önemli olup ona sevgi mesajları ile kutlayınız. Doğum günleri özel dönemdir işte bunların zamanına gelir.

Yüzünde somurtuk var biliyorum sevgili beni yanımda olmanı isterdim. Uzaklıklar mesafeler önemli olmamalı birbirini seven iki kalbin bu dünyada olması aslında oldukça güzeldir. İyi ki varsın masal bakışlım.

Hayatıma girmen ile birlikte anlam kazandı. Değerlerim değerlendi sevgilim. Seni her şeyden çok seviyorum doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Ömrüme ömür kattın dünyama gelmenle hayatımı renklendirdi. Sen hayatımda olman sayesinde etrafıma gülücükler dağıtır oldum. Seninle birlikte olmak bana dünyaları vermiştir.

Doğum günün kutlu olsun kalbin acı hissedebilir ama hepsi düzelecek bunu bilmelisin sevgilim.

Sen başıma gelen en güzel belam olup hayatıma neşe kattın. Seni hayatım boyunca seviyorum hayatımı senli benli yaşamak istiyorum doğum günün kutlu olsun.

Doğman ile birlikte hayatıma neşe kattın sevgilim. Bugün doğum günün olup sana en güzel hediyeleri gülücükler ile sunuyorum.

Canımdan çok sevdim hayatım. Bugün doğum günün sana en güzel duygularımı kalplerimle birlikte sundum hayatım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu