Teknoloji

Skype Otomatik Açılsın / Açılmasın

Msn’den sonra Skype ortaya çıkarak kullanıcı sayısını kat kat katlamıştır. Hızlı yayılması sonucunda çevremizde neredeyse herkesin bir tane skype hesabı bulunuyor. Skype ayarlarından olan otomatik açılmanın nasıl olup olmayacağını bahsedeceğiz. İlk olarak skype açtığınız zaman hesabınıza giriş yapması canınızı sıkıyor olabilir yada tam tersi otomatik hesabınıza giriş yapmak istiyorsunuz. Yapmanız gerekenler aslında çok fazla değil söyleyeceklerimizi uygulamanız yeterli olacaktır.

Skype açın ekranın sağ alt kısmında “Skype başlatıldığında oturumu aç” yazısını göreceksiniz. Resimde olduğu gibi tıklı olduğu zaman şifrenizi bir kere girmeniz yeterli o zaman skype açar açmaz hesabınız açılıp devamlı şekile şifre girmenize gerek kalmayacaktır.

Otomatik açılmasını istemiyorsanız açık olan skype kapatın ve karşınıza bu ekran geldiği zaman sağ altta bulunan kutucukta işareti kaldırıp hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Artık skype hesabınız otomatik açılmayacaktır bilgisayarı kapattığınız zaman devamlı olarak kapanacaktır.

skype otomatik acma

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu