Teknoloji

Turkcell T60 Ekran Görüntüsü Alma

Turkcell T serisinin en son çıkanı olan T60 telefonunun satışlarını başlattı. Büyük talep gören telefonu kullanmak isteyenler için güzel bir yapıya sahip olan oldukça pratik ve kullanışlı görünüyor. Ekran görünütüsü almak isteyenler iki tuş kombinasyonu sayesinde yapabilecekler. Android işletim sistemine sahip telefonlarda merak edilenlerden birisi ekran görüntüsü nasıl alınacağı oluyor. Ekranda gördüğümüz sayfayı kaydetmek veya not almak için kalem kağıdımız olmadığı zaman ekran görüntüsünü alarak fotoğraf olarak kaydetmeniz mümkündür. Tuş kombinasyonları gereğince ekran görüntüsü alırken doğru şekilde kullanmanız gerekir.

Telefonun sağ tarafında ses kısma tuşu ile kilit tuşuna birlikte bastığınız zaman ekran görüntüsünü alabileceksiniz. Başarılı olduğunuzu göstermek adına ekranda ifade çıkacak, ekran görüntüsü galerinize kaydedilmiş olacaktır.

Resimli olarak telefonun sağ kısmındaki kırmızı kare içerisinde alan noktalara basmanız yeterli olacaktır. Ekran görüntüsü galeriye kaydedilerek kullanıma hazır olacaktır.

turkcell t60 ekran goruntusu alma

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu