Medya

Ulan İstanbul Dizisi Nerede Çekiliyor

Ulan İstanbul dizisinin çekim yeri ile ilgili bilgilerin haberin devamına eklenmiştir.

Kanal D ekranlarında yakın zamanda yayınlanacak olan Ulan İstanbul dizisi 23 Haziran 2014 itibari ile birlikte ekranlarda ilk bölümü gösterimde olacaktır. Dizilerin sezon tatiline girmesi ile birlikte bu dönem içersinde yeni diziler kendisini göstermektedir. Reytinglerin istenildiği gibi olması durumunda gelecek sezon başlangıcında yeni dizilerin arasında yer alabilir.

Ulan İstanbul dizisini nerede çekildiği ise henüz tam olarak gösterilmemektedir. İstanbul ilinin bir mahallesinde çekildiği gibi yerini bilen kişilerin bizlere tam adreslerini verebilirler.

Diziden ufak tüyolar verecek olursan “Ulan İstanbul sen mi büyüksün ben mi?” sözü ile birlikte kendisini gösteriyor. Bir zamanlar İstanbul’a yenilen ekibin artık bir yerlere gelmesini istemeleri ile başlamıştır.

8 Yorum

  1. Dizideki konak ve sokak Beykoz / Paşabahçe Mahallesi, Şekerpare Sokağın bitimindeki Alaattin Köse Sokakta.. Bizzat gittim ve gördüm..

  2. hangi günler ve saat kac aralarında cekım oluyo bana açıl cevap verın sadece onları görmek ıcın almanyadan geldım ve perşembe sabah donus var lütfen açıl cevap

  3. ben ulan istanbul un çin mekanına gittim yani nerde olduğunu biliyorum ama çekim saatini bilmiyom LİBADİYE CAD. ŞEKER MASLAK SOKAĞI çekim saatini öğrenip yayınlarsanız seviinirim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu