Medya

Ve Kazanan Başvuru Formu Star TV

Star TV ekranlarında yeni bir yarışma daha başlıyor. Ve Kazanan yarışması ile birlikte son zamanların en iyi şarkısın tanımış olacaksınız. Herkesin katılabileceği yarışmada sadece kendinizi gösterin. Hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz yarışmada cesaretli olup büyük ödüle doğru adım adım gideceksiniz. Oylama sonucunda finale kalarak en büyük ödülü siz kazanmış olacaksınız.

Star TV ekranlarında kadın-erkek, genç-yaşlı demeden herkesin katılabileceği yep yeni bir şarkı yarışması daha başlıyor. Kazanan yarışmada düello sayesinde 101 kişilik jüri tarafından düşüncelerinize karar verilecektir. Dünya genelinde yayınlanan Ve Kazanan yarışması ülkemizde büyük dikkat çekeceğe benziyor. Kendinizin kazananı seçebileceği yarışmanız olacaktır.

Ekranların fenomen yarışması olarak görülen Ve Kazanan yarışmasına başvuru yapmak için buraya tıklayınız. Açılacak sayfada sizden resminize kadar bilgileri isteyecektir. Bunları doğru şekilde ve eksiksiz doldurmanız sizi yarışmaya katılmanıza hak tanınacaktır.

ELEME TARİHLERİ:
28 Şubat İstanbul – Martı Hotel Taksim
28 Şubat Bursa – Holiday Inn
28 Şubat Edirne – RYS Hotel
01 Mart İzmir – Ege Palas
01 Mart Çanakkale – Parion Hotel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu