Genel Kültür

Vefa İle İlgili Kompozisyon

Vefa Konulu Kompozisyon

Vefa dostlarınızın, eşinizin ve yakınlarınızın size olan bağlılıklarını gösterir. Yaşadığınız zaman içersinde insanlarla samimiyet kurup bunları geliştirirsiniz. Bugün sizlerin onlara yaptığınız iyilikler destek olup yükselmelerini sağladıysa eğer bir günde onlar geri dönerek size olan borçlarını ödemeleri gerekmektedir. Zor günde hatırlanması gerekir dostların hatırlanmasıdır.

Vefa yapılan iyiliklerden karşılık olarak iyilik beklemek değil zorda olduğumuz zaman bir elin uzatılmasıdır. İnsanlar kendi işlerini görene kadar sizin yanınızda olup yol gösterir. Yardımları aldıktan sonra ihtiyacı olduğu zaman tekrar geri dönülmesi gereklidir. Vefalı insanlar her zaman yanımızda olup bizlere yol göstermektedir.

Vefatlı olmak insanlara yol ve yön göstermekle sonuçlanır. Dostlarınız uzun zaman sonra size nasıl karşılık vereceğini her zaman bilmelisini. Yaşam boyunca vefa duygusu içersinde önemli yerlere gelmeye hak kazanabilirsiniz. Vefalı insan zorda olduğunuz her durumda yanınızda olup size destek çıkacaktır. Yanınızda olan insanlara değer verin onlara bir gün mutlaka ihtiyacınız olacaktır.

3 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu