Medya

Yemekteyiz Başvuru Formu Kanal D

Fenomen yemek yarışması olan yemekteyiz, Kanal D ekranlarının fenomen yarışması olmaya geliyor. Uzun zaman aradan sonra geri dönen bir hafta boyunca 5 farklı yarışmacının hünerlerini sergileyecek gün olacak. Birbirlerinden güzel yemek kültürü ile kendi yemeklerinin tanımını yapacaklar. Zamanla yarışarak güzel bir akşam yemeği nasıl hazırlanır hepsi gösterilmiş olacaktır. Program formatında birbirlerine konuk olarak giden yarışmacılar yedikleri yemekleri, hizmeti, güler yüzlülüğü birbirleri ile sıralayarak kendilerini gösteriyorlar. Hünerli eller muhteşem yemekleri hazırlarken sevenleri de yemek tarifleri öğrenmiş oluyor.

İlk yayınlandığı günden itibaren sevilerek izlendi. Yemekteyiz yarışması hafta için her gün Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Final günü olarak Cuma günü açıklanarak kazananı öğrenmiş olacaksınız.

Eğlenceli yarışmaya katılarak 10.000 TL gibi büyük ödülün sahibi olmak istiyorsanız başvuru formundan katılabilirsiniz. Sizin bölgenize geldiği zaman o kıyasıya rekabet içinde yarışmacılardan birisi siz olabilirsiniz.

Yemekteyiz yarışmasına başvuru yapmak için buraya tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu