Çalışma Saatleri

Ziraat Bankası Çalışma Saatleri

Ziraat Bankası ülkemizde kurulan üç kamu bankasından birisidir. Eski bankalardan olup 20 Kasım 1863 yılından itibaren hizmetlerine devam etmektedir. Tarihi boyunca temiz bir sayfa sunmuşlardır. Kamu bankası olmasından dolayı aynı zamanda güvencesi devlet olmaktadır. Sahip olduğunuz mal varlığı en çok denetlenen ve takibi yapılan bir bankada olmasında herhangi bir sakınca olmayacaktır.

Bankanın sunduğu bir çok hizmet bulunmaktadır. Havale, EFT, kredi, borç, burs gibi bir çok alanda hizmeti Ziraat Bankasından almış olacaksınız.

Ziraat Bankası 09:00 – 12:30 / 13:30 – 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Havale işlemini 7/24 gerçekleştirebilirsiniz. A bankasından B bankasına para transferinizi olacaksa eğer EFT işlemini yapmalısınız, işlem saati içerisinde yapacağınız EFT işlemi 5-10 dakika içinde aktarılmış olacaktır. Hafta sonu ve işlem saati dışında yapılacaklar olanlar bir sonraki iş gününde gerçekleşmektedir.

Ziraat bankasını kullanarak internet bankacılığından yararlanarak ödemelerinizi her an yapabilirsiniz. Fatura, SGK, SSK, GSS, kredi gibi ödemelerde yapılabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu