Teknoloji

Türk Telekom Faturasızdan Faturalıya Geçiş

Faturasız hat kullanıyorsanız eğer internet bankacılığınızda varsa evden hızlı bir şekilde faturalı hatta geçiş yapabilirsiniz. Geçiş süreniz hızlı bir şekilde gerçekleşmiş olup 1 2 saat içersinde kullanabilirsiniz. Bizzat kendimden bahsetmek isterim sizinle aynı durumdayken geçiş yapmak istedim internet üzerinden yaptığım araştırma sonucunda internet bankacılığında verdiğim otomatik ödeme talimatı istiyorlar bunu yaptıktan sonra avea müşteri hizmetlerini aradım. Gerekli talimatı numaram için verdim avea prime tarifesine geçiş yapmak istediğimi belirttim. İşlemler konusundan sizden sesli olarak onay istiyorlar geçiş işleminiz gerçekleşiyor.

Faturasız hattınızda olan bakiye ne olacak?
Bakiyeniz olduğu gibi duruyor hiçbir yere kaybolmadan gelecek ilk faturanızdan kesilmiş olacaktır.

Tarifeniz ve Paketleriniz varsa iptal olacaktır. İptal olması durumunda daha kullanamazsınız.

Faturalı hatta her ayın 9’unda fatura kesim tarihi olmaktadır. Avea Prime Maksi tarifesine geçiş yaptım 14 gün kaldı paketinizi tam olarak kullandığınız gibi paketiniz 90 TL ise 14 gün üzerinden bölünerek 42 TL denk gelir.

Faturalı hattan memnun olmayarak tekrar Faturasız hatta geçiş yaptığınızda 20 TL geçiş işlemi ve o yılın devlete ödenen 1 TL civarında vergi olanı yıl boyunca alınır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu