Medya

Kocamın Ailesi Oyuncuları İsimleri

Başlığımızda Kocamın Ailesi dizisinin oyuncuları ve onların gerçek isimlerine yer verdik.

Kocamın Ailesi dizisi 3 Temmuz Perşembe akşamı saat 21.00’da sevenleri ile buluşmak için bekliyor. Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi olacağını düşüneceğimiz gençlerin evliliğine karışan ailelerinin konusunu anlatmaktadır. Kocamın Ailesi dizisi izleyicilere ev içinde olan huzuru ve kaynanalardan dili yanan gelinleri gösterecektir. Dizinin Başrollerinde Selen Seyven, Gökhan Alkan rol alarak hayatlarını inceden anlatacaktır. İki başarılı kişinin hayatına müdahale eden annelerini konu alacaktır.

Gerçek Adı ve Oyuncu ismi

Selen Seyven – Yonca
Gökhan Alkan – Tarık
Yıldız Kültür – Hikmet
Yeşim Salkın – Şeniz
Buse Arslan – Gülay
Beren Gökyıldız – Pelin

Selen: Güzel ve yetenekli olduğu gibi aynı zamanda İnsan Kaynakları Müdürü olmaktadır. Hayatı boyunca kalabalık ailesinin içersinde yer almıştır. Tarık ile evlenmesi onun en büyük hayali olduğu gibi hayatında dönüm noktaları olmasına sebep olur.

Tarık: Henüz 5 yaşında evlatlık verilip Almanya’da eğitim almaya yöneltilmiştir. Tıp alanında eğitim alıp Türkiye’ye dönerek Cerrah oldu. Alçakgönüllü olduğu kadar insanlara yardımcı olmayı çok seviyor. Selen ile birlikte hayatlarını birleştirdiler ama aile özlemi onu bitiriyor.

Bir Yorum

  1. ben bu diziyi her zaman izliyorum eski bölümlerinide ama artık öğlenleri eski bölümleri başlamıyor hergün sabah kaçta başlıyor onu sorabılır mıyım ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu