Genel Kültür

Trafikte Bir Anlık Dikkatsizlik Ömür Boyu Pişmanlıktır Kompozisyon

Trafikte yapılabilecek bir hatadan dolayı insanların ömür boyu pişmanlık duyacağı an yaşabilir. Ulaşım olarak trafikte olmadığımız hiçbir an olmamaktadır. Gerek eğitim için gerekte işimiz için trafiğe ihtiyaç duyarız. Milyonlarca kişi tarafından ulaşım kullanılarak oluşabilecek kazaların önüne geçilmelidir.

Sürücüler her ne kadar dikkatli olursa olsun yolcularında dikkate aynı şekilde cevap vermeliler. Sürücüye veya yapacakları herhangi bir tepki sonucunda alacakları etki kazalara neden olabilir. Durumumuza göre yolculuklarımızı yaparak kazaların önüne geçmeliyiz. Yapılacak bir hatanın ölümlere ve yaralanmalara sebep olarak ömür boyu pişmanlık duyabiliriz. Bizde bildiklerimizi benimsemeli ve dikkatli şekilde yolculuk etmeliyiz. İş hayatının yorgunluğu ve stresi yüzünden yapılacak anlık dikkatsizlik can sıkıntısı olabilir.

Trafikte olduğumuz sürece dikkatli olmalıyız. Kazaya sebebiyet vermek hayatımız boyunca unutamayacağımız pişmanlığa sebep olur. Yapılan hatalardan insanlar ders çıkartarak önlem almalıdır.

3 Yorum

  1. çok işime yaradaı trafikten 81 den 109a kadar odevim var 87. sayfaya yaradı valla saolun varolun teşşekürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu