Teknoloji

WhatsApp Sesli Konuşma Davetiyesi

WhatsApp son hafta çıkardığı güncelleme sayesinde sesli konuşma özelliğini ilave etti. Viber, Tango gibi uygulamaların sesli konuşma özeliği olup milyonlarca kişi WhatsApp’tanda böyle bir hareket beklerken Facebook’un kontrolüne geçmesinden sonra yeniliklerin ardı arkası kesilmez oldu. Hoş bir kullanım ekranının yanı sıra sizlerin sesli görüşmenize olanak sağlıyor. Artık görüşmeleriniz tamamen internet paketi üzerinden yapılarak herhangi fatura ödemenize gerekte kalmayacak. Yenilenen ekran sesli konuşmanıza olanak sunan imkanlardandır. Keyifli ve rahat şekilde sesli konuşma için gereken şartlar hakkında size bilgi verelim.

İlk olarak uygulama marketine girerek WhatsApp için son güncellemenizi yapmalısınız. İki tarafta güncel olduktan sonra davetiye hakkı olan (arama) özelliği aktifleşmiş kişi diğerini aradıktan sonra bu özelliğe sahip oluyor. Sesli konuşmanız aktifleşerek çevrenizdekilere davetiye gönderebilirsiniz. Artık konuşmalarınız ücretsiz şekilde olduğu gibi arama dakikalarına hiç gerek kalmayacaktır.

WhatsApp sesli konuşmak için davetiye veriyoruz. Bilgilerinizi bize ilettikten sonra davetiye hakkınız açılmış olup kullanabilirsiniz. Davetiye arama yapılarak 5 saniye açık durduktan sonra sizin hesabınızda da aktifleştirilecektir.

whatsapp arama davetiyesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu