Genel Kültür

Arkadaş İle Barışma Önerileri

Arkadaşınız ile aranızdaki bağ koptuysa eğer onu tekrar onarabilmek için çeşitli şeyler yapabilirsiniz. Bunların başında arkadaşınızın sevdiği şeyleri bilmeniz gerekiyor. Uzun zaman önce aranız bozulduysa eğer birde kötü bittiyse biraz daha zorlayıcı olacaktır. Arkadaşınızın cinsiyetine göre seçimleriniz değişebilir. Ona yapacağınız sürpriz yada alacağınız hediye onu çok mutlu edecektir. Sizin için ne kadar değerli olduğunu ona hissettirmeniz gerekiyor.

Arkadaşlık gibi değerli varlıkları asla kaybetmememiz gerekiyor. Hata yapmış olabiliriz ama bunu düzeltebiliriz. Arkadaşlık değerli oldukça önemlidir. Bunlar unutulmaması gereken davranışlar olmaktadır.

Güzel bir hediye herkesin gönlünü alır. İçten gelen bir mesaj ile birlikte olumsuzlukları da ortadan kaldırabilirsiniz. Onu sevdiğiniz söyleyerek hayatınızın bir parçası olduğunu öğretin. Yardımcı olduğunuz sürece oda aranızda yaşanan olumsuzlukları yavaşça unutacaktır.

Gerçek dostunuz ise zaten sizin yapacaklarınıza karşı fazla dayanamayarak kabul edecektir. Tekrar eskisi gibi sıkı bir arkadaşlığın bağlarını atabilirsiniz. Geçmişte yaşadıklarınızın önemli olduğunu unutmayın hangi şekilde aranız bozulduysa nabza göre şerbet vermeniz gerekebilir. Önerebileceğiniz tavsiyeler varsa bunları iletebilir takibini yapabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu