Menu

Kiraz Mevsimi Şeyma Kimdir Gerçek Adı

Kiraz Mevsimi Dizisi Şeyma karakteri herkes tarafından çok sevildi. Sempatik oyuncu herkesin gönlüne taht kurduğu gibi gönüllere hitap etmekte.

Kiraz Mevsimi dizisinin oyuncu kadrosunda göz gezdirdiğimiz zaman ilk olarak gözümüze çarpan bir isim var. Dizi karakterlerinden Şeyma’yı canlandıran Nilperi Şahinkaya güzelliği ile herkesi büyülüyor. Genç yaşına göre gösterdiği performans ile yıldızlar arasında kendisini göstermiş oldu. Şeyma karakteri kısa zaman içersinde kendisini sevdirmiş gibi gözüküyor. Severek takip edilen dizi hakkında hayranları nerede çekildiği konusunda birbirlerine soru işareti ile birlikte sormaktadır. Onlara da yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Nilperi Şahinkaya, 23 Şubat 1988 yılında dünyaya gelmiştir. Eğitim hayatına Paris’de başlayarak Bilkent Üniversitesi Müzik Sahne Sanatları Fakültesinden mezun oldu. Eğitim öğrenim hayatını başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra bir çok dizide rol almıştır. Onu en çok Deniz Yıldızı, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Kiraz Mevsimi dizileri ile üne kavuştu.


13 Yorumlar
 1. öykü Cevapla
  • özge gürel Cevapla
   • Nermin Cevapla
 2. dilek Cevapla
 3. ipek Cevapla
 4. fatma Cevapla
  • Nermin Cevapla
 5. medine Cevapla
 6. ıpek Cevapla
  • aleyna Cevapla
 7. nilperi♡♡ Cevapla
 8. Nermin Cevapla
 9. emine Cevapla

Yorum Ekleme

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.