Menu

Libya İş İlanları – Libya İş Başvurusu 4000 Dolar Maaş 2020

İşsizlik sorunundan ve geçim sıkıntısından dolayı yurtdışında çalışmak isteyenlere binlerce dolarlık maaş verilmektedir. Libya’da bunlardan biri olarak yatırım yapmak isteyen Türk firmaları kesenin ağzını açtı. Çalışacak olan işçilere aylık 4000 dolara yakın maaş bağlanmaktadır.

Libya’da çalışma fırsatı elde etmek isteyen okuyucularımız buraya tıklayarak açılan sayfada bilgilerini doldurmaları gerekmektedir. İş veren şirketlere vereceğiniz teklifler değerlendirilerek kısa zamanda iş sahibi olabilirsiniz. Libya’ya yapılacak yatırımların ardından firmalar size dönüş yaparak iş imkanı sunacaklardır. Aylık binlerce doları bulan maaşa sahip olabilirsiniz.

Libya’da yaşanan sorunlardan dolayı güvenli bölge ilan edilen yerlerde önemli yatırımlar sürdürülmektedir. İşçi başına ortalama 4 bin dolara yakın ücret verilmektedir. İç savaş ve karmaşanın olduğu yerde Türk firmalar Türk işçilere önem vermektedir. Riskli ülke olmasına rağmen insanlara 3-4 bin dolar civarında teklifler verilmektedir. Mısırda verilen maaşlar 2.500 doları bulmaktadır. Güvenli bölgede sahip olunacak iş imkanları sayesinde Mısır, Tunus, Suriye ve Libya gibi ülkeler başı çekiyor. Can güvenliğinin sağlandığı gibi dolgun maaş ifadeleri olmaktadır. Özellikle inşaat teknikleri, şantiye şefi, kalıp ustası, dış cephe ustası, proje mühendisi ve aşçılar aranmaktadır. Her türlü işi yapacak olan işçilerde 2-3 bin dolar civarında maaş almaktadır. Vizelerin kaldırılması ve firmaların güvenliğinin de sağlanarak güvenli bölgede kısa zamanda para kazanılabilir. Libya gibi önemli yerlerde yapılacak yatırımların büyük kar bırakacak olması dikkat çekmektedir. Kaosun ortadan kalkarak yeni yatırımların hızla devam etmesi beraberinde önemli kazançlar getirmektedir. Yoğun başvuru yapılmış olması Libya’da çalışmak isteyenlere yardımcı olmaktadır.


18 Yorumlar
 1. ali Cevapla
 2. Yunus Cevapla
 3. Kenan ustabaş Cevapla
 4. Erdal Cevapla
 5. Erdal Cevapla
 6. talip biçer Cevapla
 7. hakan terzi Cevapla
 8. abdurrahman Cevapla
 9. Ziya benek Cevapla
 10. Halil İbrahim Cevapla
  • Sabahattin demir Cevapla
 11. ILYAS demir Cevapla
 12. Kemal Özkan Gündoğdu Cevapla
 13. serkan Cevapla
 14. ENGİN Cevapla
 15. melih Cevapla
 16. Ahmet Kırılmaz Cevapla
 17. Fatih sucu Cevapla

Yorum Ekleme

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.