Teknoloji

Samsung Galaxy S5 Modem Olarak Kullanmak

Samsung Galaxy S5 Modem Ayarlama, Samsung Galaxy S5 Wi-Fi Ağı Olarak Kullanmak

Samsung denilince akla S serisi telefon modelleri geliyor. Kısa zaman içersinde yeni modelleri piyasaya sürüp ultra özelliklerle donatıp akıllı telefonda olması gereken her şeyi bulunduruyor. Samsung teknoloji devi olması Samsung akıllı telefonları ile olduğunu söyleyebiliriz. Telefona eklenen özelliklerden birisi wi-fi ayarlarının yapılarak kullanılması. Paylaşımlı internet ağınızı oluşturarak sahip olduğunuz internet paketinizi bu şekle kullanabilirsiniz. Telefonunuzu kablosuz ağ (modem) olarak kullanacaklar ise telefonlarının ayarlarını gerçekleştirmeliler.

Ayarlar > Bağlantılar > Diğer Ağlar > Mobil Ağlar > Erişim Noktası Adları

Menü > Ayarlar > Kablosuz ve ağ > Bağ. ve taşınabilir Wi-Fi alanı > Taşınabilir Wi-Fi alanı ayarları > Taşınabilir Wi-Fi alanı işaretleyin açık olacaktır yapılandırma kısmı var oradan şifrenizi ve ağ adınızı oluşturabilirsiniz.

İnternet üzerinde telefonunuzun hotspot özelliği açılmış olup laptop ve diğer cep telefonlarından bağlantı sağlanabilir. Bu özellikler sayesinde cep telefonunuz artık modem görevi gördüğü gibi VINN ihtiyacınız son bulacaktır.

Bir Yorum

  1. Merhaba s 3 mini kullanıyorum modem olarak kullandığı m zaman kısa süre sonra bağlantı kesiliyor daha önce s 3 kullandım bir sorun yaşamadım yardım mi olurmusunuz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu