Genel Kültür

En Yeni Sevgililer Günü (14 Şubat) Sözleri

Sevgilim bugün senin ve benim için en güzel günlerden birisi olduğunu asla unutma. En derin sevdalarımı sana, kalbine ve yüreğine sunduğumu asla görmezlikten gelme. Seni seven serseri sevgilin.

Hayatımız göz kırpmamız kadar kolay ve basittir. Biz kendimiz zorlu hale getiririz. Sevmeler insana en büyük değerleri katar, biz yine bunları görmezlikten gelerek insanlara hayal kırıklığı yaşatırız.

Sevgimi sana anlatmam için şair olmama gerek yok, sevgim senin ellerinde olup daima huzurunda olacaktır. Asla kaybetmek istemediğim bir değer olduğunu unutmamalısın. Sen insanları huzur veren sevgilisin.

Rüyalar siyah beyaz olur derler, seni tanıdığım günden itibaren hayatım rengarenk olmuştur. Sen, hayat, neşe, huzur ve gelecek verdin bana. Günlük değil ömürlük oldun sevgilim.

Dünyamı şekillendiren bana can veren sevgilime en büyük değerlerimi sunarım. Sevgililer günün kutlu olsun canım.

Beni unutma sevgilim! Sevgililer günün de yanında olmayabilirim ama seni asla unutmayacağımı da bilmelisin. Sen bana mutlulukla beraber neşe getirdiğini asla unutma.

Unutulmayacak bir sevda olmuştu, bir çok kişi aramıza girmek için çabaladı. Sen huzur ve gelecek getirdin bana ve bunları getirmeye devam edeceksin bir tanem. Sevgililer günün kutlu olsun biriciğim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu