Genel Kültür

Karneler Saat Kaçta Dağıtılacak

Okula giden milyonlarca öğrencinin sabırsızlıkla beklediği karnelerin dağıtılmasında kısa süre kaldı. Öğrencilerin 23 Ocak 2015 tarihinde alacağı I. dönem karneleri heyecanları doruklara yükseltti. Karnelerini alacak öğrenciler Cuma günü hangi saatler arasında alacaklarını merak ediyor. Okullarda eğitim sabahın erken saatinde başlarken öğrencilerin fazla beklememesi için karneler öğleden önce dağıtılacaktır.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirlenen herhangi bir zaman dilimi olmadığı gibi okul döneminin son gününde dağıtılacağı açıklanmıştır. Öğrenciler karnelerini görerek hesaplamalarını en ince şekilde yapabileceklerdir. Detaylı şekilde karneleri inceleyerek araştırmalarını sağlam şekilde devam ettirebilirler.

Okul müdürleri tarafından belirlenen saat diliminde yapılacağı gibi daha önceki zamanlarda olduğu gibi saat 10-11 gibi belirlenmiştir. Bu saatler arasında öğrenciler okulda olarak sınıf öğretmenlerinden karnelerini alabilirler. Öğrenciler için öğleden sonra karne zamanı kalmayacaktır.

Saat 10-11 arasında karne dağıtımı gerçekleşecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu