Genel Kültür

On Numara Saat Kaçta Çekiliyor

Milyonlar kazandıran şanslı rakamları bilenler haddi hesabı olmayan zenginliğe ulaşıyor. Herkese hayatı boyunca bir kere gelecek olan şansı doğru değerlendirmelisiniz. Sayısal loto gibi büyük rakamlar kazandıran yarışmanın birisi de on numaradır. Sizde yüklü miktarda para kazanmak için yapmanız gereken on numara yarışmasına dahil olmanızdır.

Her Pazartesi günü saat 21:00 – 22:30 saatleri arasında TRT ekranlarında On Numara şans oyunu noter huzurunda çekilmektedir.

Şans oyununun saati tam olarak belli değildir. Hazırlık yapıldığı zaman kısa süreliğine ekrandaki yayın kesilerek On Numara çekilerek tekrar yayın kaldığı yerden devam etmektedir. Her hafta milyonlarca kişinin kazanma umudu ile katıldığı şans oyunlarından olmuştur.

18 yaşından büyük olmalısınız. On numara yarışma formatında sizden 100 sayıdan 10 tanesi seçilmesi isteniyor. Sizde bunu seçerek kolonları doldurup görevli kişiye verip oynatıyorsunuz. Bunun sonucunda rakamlar bilindiği takdirde kazanmaya başlıyorsunuz. Tahminleriniz doğrultusunda kazanabilir kaybedebilirsinizde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu