Medya

Ana Ocağı yarışması Başvuru Formu

TRT 1 ekranlarında yeni yarışma daha başladı. Ana Ocağı yarışması ekranlara gelmesi ile birlikte herkesin güzel zaman geçirdiğini göreceksiniz. Acemi kızların kendi el emekleri ve göz nurları ile yapacaklarını göreceksiniz. 4 acemi kızın 3 usta anne elinde eğitildiğini göreceksiniz. Bilgiler öğrenerek adeta hamarat bir kız olacaklardır. Yarışmada hayvan bakımından tutun, tarla sürmesi, yemek yapımı ve tam köy havasını anımsatacak işler peşinde koşturacaklar. Zorlu sınavlara tabi tutulacak olan hanımlar birbirlerini şaşırtacaklardır. Bugün Ana Ocağı yarışması Sakarya’da çekilmelerine başlanmıştır.

Yarışmaya katılabilmek için başvuru formunuzu doldurmanız gerekmektedir. Buna bağlı olarak işlerinizi yürüterek iyi bir çekim yapabilirsiniz. Sizde kendinize güveniyorsanız ve elinizden her şeyin geldiğine inanıyor musunuz o zaman tam size göre bir yarışmadır.

Yarışmanın çekim yeri olarak Sakarya’ya bağlı olan Serdivan ilçesinde yapılmaktadır. Köy yaşantısına alışacak olan gençler burada görülebilir.

Başvuru formu için buraya tıklayınız ve önünüze çıkan ekrandaki bilgileri doğru şekilde doldurmanız gerekmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu