Genel Kültür

Yaz Tatilinde Neler Yaptınız Kompozisyon

Okulların tatil olası ile birlikte dinlenme ve hazırlanma vakti gelir. Eğitim öğretim döneminin ardından eksiklerimizi tamamlama, dinlenme ve geleceğe hazırlıktır. Kendini geliştirebileceği bir dönem olduğu gibi yılın yorgunluğunu üzerimizden atabiliriz.

Tatil ile beraber deniz ve kumsalın hayali kurulur. Tadını çıkarabileceğiniz tatilin er yada geç olmadan yerine gelmiştir. Güzel geçirilebilecek vakit, zaman dilimleri sayesinde insanlar kafasını dinler. Bayram vakti ile birlikte yaz tatilinin bir kısmı öyle geçip gitti. Ramazan’ında üstüne gelmesi ile her şeyin hayali kuruldu ama istediğimiz gibi olmamıştır. Güzel zaman geçirilebilecek zaman dilimi olmaktadır. Kafamızı dinlediğimiz gibi can sıkıntısından kurtularak dinleniriz. Monoton bir hayattan kurtularak okulda verdiğimiz emeğimizin karşılığında dinlenme fırsatına sahip oluruz. Alttan kalan dersleri tamamlar, gelecek eğitim öğretim için hazır hale geliriz.

Yaz tatili daha çok dinlenmek, çalışmak ve faydalı bir şeyler yapmakla geçti. Arkadaşlarıma ayırabileceğim zaman dilimlerine sahip oldum. Bir yaz tatili daha kişisel gelişimimi sağlamak için geçirdim. Geleceğimde başarılarılara ulaşmak için gerekli olanların temellerini şimdiden attım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu