Medya

Erkenci Kuş Nerede Çekiliyor

Star Tv ekranlarında salı akşamları yayınlanan Erkenci Kuş dizisi yaza bomba gibi geldi. Ana konusu aşk olan konuda kalbiniz sevgi ile dolacak. Eğlence dolu dakikalar sizi bekliyor. Yeni bölümleri ile nefesinizi tuttuğunuz gibi aşkı hissedeceksiniz. Oyuncu kadrosunda daha önceden tanıdığımız Can Yaman (Can Divit), Demet Özdemir (Sanem Soysal) başrolleri paylaşıyor. Dizinin hikayesinde güçlü kaleme sahip olan Meriç Acemi bulunurken, senaryosunda Ayşe Kutlu’yu görmekteyiz.

Özeti: Sanem Sosyal adlı genç kız dergide iş başvurusun da bulunur. İş başvurusu kabul edildiğinde dergi de çalışmaya başlar. Derginin geleceğinin iyi gitmediğini fark eder. Patronun iki oğlundan biri olan Can ile tesadüf eseri tanışır. Hayatının seyrini değiştirecek olaylar silsilesi başlar.

Dizi Nerede Çekiliyor?
Dizinin çekimleri İstanbul ilinin çeşitli semtlerinde yapılıyor. Erkenci kuş dizisinin çekimleri bir çok mekanda yapılmakta. Beykoz Kundura’yı ana mekan olarak çekimleri devam etmektedir. Dizinin çekim adresini tam olarak yapımcı firma ile görüşerek tarif alabilirsiniz. Size yol göstereceklerdir.

Dizi setine misafir kabul edip etmedikleriniz henüz bilmemekteyiz. Yoğun olarak dizinin çekimleri devam etmektedir. Şansınız varsa gittiğiniz mekanda o gün çekimler yapılabilir. Konuk oyuncu olarak arka planda dizi de rol dahi alabilirsiniz.

erkenci kus dizisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu