Medya

Urfalıyam Ezelden Nerede Çekiliyor

Kanal D ekranlarında başlayacak olan Urfalıyam Ezelden dizisi kısa süre içersinde ekranlarda yerini alacaktır. Sevilerek takip edebileceğiniz dizilerden odluğu gibi ilk bölümü Urfa ve devamında setinin İstanbul’da olacağına dair haberler geldik. Dizinin yapımında Gold filmin olduğunu görüp yönetmen koltuğuna yer alan sim Faruk Teber olmuştur. Başarılı yapımlardan olacağı gibi oyuncu kadrosu usta oyunculardan oluşuyor. Önceleri rol aldıkları diziler başarıyı yakalayan oyuncular bir araya toplanmış. Setine gitmeden önce ilk olarak Gold yapımı arayarak tam adresi öğrenebilir gideceğiniz zamanı belirleyeblirsiniz.

Urfa’da yaşanan aşk çemberi artık İstanbul’a kadar devam eder. İki kişi arasında kalacak olan başrol oyuncumuz Bülent İnal karar vermekte zorlanacaktır. Abisi öldürüldükten sonra töreler gereğince yengesi ile evlenir. Abisinin emanetine asla ihanet etmez sadece kağıt üzerinde evlilerdir. Karşısında çıkacak olan Ceylanla tanışarak büyük aşka yaşarlar.

Dizinin başrol oyuncuları Bülent İnal, Settar Tanrıöğen, Dolunay Soysert, Öykü Gürman, Meral Çetinkaya ve Menderes Samancılar rol almaktadır. Eylül ve Ekim aylarında başlayacağı tahmin edilen dizi henüz tarihi tam olarak belirlenmedi.

urfalıyam ezelden nerede çekiliyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu