Çalışma Saatleri

İş Bankası Çalışma Saatleri

Türkiye’nin en büyük bankalarından birisi olan İş Bankası özel sermaye ile birlikte kurulmuştur. Sayısız şubesi ve dünyanın dört bir noktasında merkezleri bulunmaktadır. İlk olarak kuruluşunu 26 Ağustos 1924 tarihinde Mustafa Kemal Atatürk tarafınca verilen direktifler doğrultusuna kurularak hizmete başlamıştır.

Günümüzde modern bankacılık adı altında bireysel ve ticareti olarak hizmet sunan özel banka olmaktadır. İş Bankası olarak isimlendirilmiştir. Cumhuriyet döneminin en büyük ulusal bankası oldu. Kurucusu olarak Mustafa Kemal Atatürk’ün imzasını taşımaktadır. Hızla yükselen ve paranızın güvende olacağı bankalardan birisidir. Kazancınıza kazanç sağlayacağınız gibi paranızı en güvenli yerde tutabilirsiniz. Oluşacak sorunlara karşı daima güvende hissedersiniz kendinizi. Banka çalışanları güler yüzlü olduğu gibi kredi kartı başvurularında oldukça cimri olduklarını söyleyebilirim.

İş Bankası Çalışma Saatleri

İş Bankası açılış saati 09.00 – 12.30 / Öğle Tatili / Öğleden Sonra açılış saati 13.30-17.30

Banka işleriniz varsa açılış saatinde gitmeniz gerekebilir. Gerekirse internet bankacılığını kullanarak şubeye gitmeden gerekli işlemlerinizi yapabilirsiniz. EFT, Havale türünde işlemlerinizi kolaylıkla yapmanız mümkün olmaktadır. Maaş çekecekler olanlar maaş kartlarıyla şubelerin önündeki ATM’leri kullanabilirler.

iş bankası

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu